top of page

Média

 

Celorepublikově uznávaný magazín Petrol psal o naší čerpací stanici Hradec Králové

Celý časopis ke stažení zde

petrol.png
1 strana_Stránka_2.jpg
1 strana_Stránka_3.jpg
1 strana_Stránka_1.jpg

Naše úspěchy

OCENĚNÍ ČESKÝCH LÍDRŮ 2023.

 

V letošním roce bylo v rámci tohoto projektu vybráno z 1356 semifinalistů. Do finále se probojovalo 106 finalistů s ročním obratem zhruba 70 miliard českých korun a reprezentujících téměř 17 tisíc zaměstnanců. Ocenění Českých Lídrů je součástí Podnikatelské platformy Helas – Budujeme hrdé Česko, která se svými dalšími projekty Ocenění Českých Podnikatelek a Ocenění Českých Exportérů letos vybírala z několika tisíc firem, kdy se ve finále utkalo o prvenství 377 ryze českých firem se 137 miliardami obratu a 37 tisíci zaměstnanců.

Euro-bit Trade s.r.o.

 

Do své vlastní produkce, obchodu a distribuce vkládá srdce, myšlenku, dravost a maximum pro spokojenost svých dlouhodobých zákazníků. Z malé nenápadné firmy, která si od založení "přičichla" k vůni asfaltu, benzínu a dalších ropných produktů vznikl za téměř 20 let existence výrazný  respektovaný hráč na evropském trhu. Společnost Euro-bit Trade s.r.o. se dnes řadí mezi významné výrobce, dodavatele (exportéry a zároveň i importéry) a to především tekutých horkých asfaltů, určených pro výstavbu dopravních cest a asfaltových izolací.

Diplom.jpg

GASTROMAPA Lukáše Hejlíka

Krhov, EB diners (19.5.17) – dokonalý Americký sen na pumpě, kterou potkáte na trase Brno-Svitavy. U vesničky Krhov je tu zařízený podnik, který jakoby z oka vypadnul všem těm, které známe z americké filmové produkce. To zní samozřejmě trošku úsměvně, navíc tu nejde o žádnou nadsázku, tady to berou docela vážně – koženkové červené sedačky, pastelové barvy, celý interiér, hezký servírky. Co je však nejdůležitější, konceptu odpovídá i menu, to je po čertech americké a dělají to, překvapivě, po čertech dobře. Ať začnete snídaní nebo se dostanete k burgerům, club sandwich nebo řádným steakům či bbq pikantkám, budete z precizního přístupu v kuchyni překvapeni. Kdo by čekal, že tu ráno, když si zajedete na vajíčka a ham´n´eggs uvidíte kuchaře tlouct v keramickém hmožďýři bylinky. Ano, restaurace jede i polední menu, dvě jídla a polévku, ale zpravidla to nejsou jídla, které nějak vybočují z konceptu a která dávají ekonomický smysl, tedy stojí úměrně kvalitě a výkonu, tedy žádné 69 nebo 79. Celý areál je trochu divoký, vedle pumpa, vedle stánek na zmrzlinu, vedle stánek na bačovské slovenské sýry a u toho americká restaurace jak z Městečka Twin Peaks (občas projede i kamión s dřevem). Nás by tam bavilo vidět filtrovanou kávu z bezedné konvičky, právě tak jak to známe z filmů, kde servírka dolévá za cenu jednoho hrnky americkým „regular coffee“. Mít batchbrew s kafem z český pražírny výběrové kávy (na druhou stranu, americký roast u nás pořád nikdo nedělá), to by byla dokonalost, a dotažený fór na všech úrovních. No a těšíme se na vaše ohlasy, koneckonců od vás přišly tipy na tenhle podnik s obřím burgerem na střeše!). Toť EB Diners!

Odkaz na FB stránky zde

bottom of page