Asfalty

Za 15 let existence společnosti a za téměř

20 let tvrdé práce v oboru jsme se stali předním privátním výrobcem

a distributorem asfaltů

v Evropě.

Asfalty stavebně izolační pochází z našeho výrobního závodu v Bělé pod Bezdězem, který se pyšní výrobou asfaltových výrobků již od roku 1868. V rámci distribuce napříč střední a západní Evropou dodáváme našim zákazníkům z řad stavebních a výrobních podniků kromě asfaltů stavebně izolačních také asfalty silniční a modifikované. Dle potřeby zajišťujeme také dodávky emulzí a jiných souvisejících produktů.

Díky naší výrobní, skladovací a logistické kapacitě ve výrobním závodu v Bělé pod Bezdězem jsme schopni operativně reagovat na nejnáročnější požadavky našich zákazníků.

Tento závod (také známý pod názvem Dehtochema) jsme v roce 2019 odkoupili od firmy TechnoNicol a tímto krokem jsme zahájili strategický rozvoj a investice do další činnosti související s asfaltovými výrobky. 

Silné partnerství a dlouholetá spolupráce s domácími a zahraničními rafineriemi nám umožňuje distribuovat silniční asfalty nejen z České republiky, ale také z Německa, Polska a Maďarska. 

 

Mezi naše dlouholeté a stabilní odběratele řadíme významné mezinárodní i regionální výrobní a stavební společnosti a to nejen na území ČR, ale také v rámci střední a západní Evropy. Námi dodávaný asfalt je dále používaný našimi partnery na výrobu asfaltových směsí, modifikovaných asfaltů, asfaltových emulzí a izolačních pásů.

K distribuci asfaltů využíváme vlastní vozový park

Celkem máme k dispozici 53 vlastních cisteren  

+ vytěžujeme naše další smluvní dopravce.

53

souprav

"Za téměř 20 let existence naší společnosti jsme

dodali našim zákazníkům více než

3.500.000 tun asfaltů."

3 500 000

tun asfaltů

+

20 let práce

Stavebně izolační asfalty

Tekuté horké stavebně izolační asfalty jsou tradičně používány především pro výrobu hydroizolačních pásů.


Asfalty 95/35 a 85/40 dodáváme svým partnerům po celý rok. Roční výkon našeho závodu činí přibližně 40.000 tun asfaltů stavebně izolačních, což nás řadí mezi přední dodavatele těchto asfaltů v Evropě. 

 

Provoz disponuje vlastní železniční vlečkou, proto je možné přijímat vstupní materiály nejen po silnici, ale také po železnici.

 

Mezi naše dodavatele patří přední rafinerie zejména z České republiky, Německa, Polska, Maďarska a Francie.

"Patříme mezi přední evropské dodavatele asfaltů stavebně izolačních!"

Distribuce asfaltů

Asfalty silniční

ASF 20/30, 35/50, 50/70 - Jedná se o asfalty, které jsou především používány pro výrobu asfaltových směsí, určených pro stavbu komunikací.

ASF 70/100 - Jedná se o asfalt používaný především pro výrobu modifikovaných asfaltů, asfaltových emulzí a lehkých izolačních pásů.

 

ASF 160/220 - Jedná se o asfalt,který vyhledávají především výrobci modifikovaných izolačních pásů. Dále je tento asfalt používán především pro výrobu modifikovaných asfaltů, asfaltových emulzí a penetračních zpevňovacích nástřiků.

Asfalty modifikované

Asfalty určené pro výrobu modifikovaných asfaltových směsí, určených především při stavbě významných komunikací, jako jsou například dálniční stavby, silnice 1. třídy, mosty, obchvaty měst atd.

PmB 10/40-65 

PmB 25/55-55 
PmB 25/55-60 
PmB 25/55-65 
PmB 45/80-55 
PmB 45/80-60 
PmB 45/80-75

PmB 45/80-65

…a další gradace dle požadavků našich zákazníků.

Asfaltové emulze

Nemodifikované i modifikované speciální kationaktivní asfaltové emulze různých druhů, vhodných pro tenkovrstvé úpravy vozovek, recykláž za studena, ruční i tryskové vysprávky lokálních poruch silnic, dálnic a místních komunikací. Dále je možné emulze používat pro izolace proti zemní vlhkosti a jako emulze penetrační ve stavebnictví např. ploché střechy. Všechny druhy emulzí jsou certifikovány.

"Dále nabízíme modifikované přísady (SBS - radiální, lineární), které jsou určeny především pro výrobu modifikovaných asfaltů a směsí, používaných pro výrobu modifikovaných izolačních pásů."

Logistika asfaltů, fluxačních olejů a SBS polymerů

K distribuci asfaltů využíváme vlastní vozový park

Logistika

Kromě vlastních vozidel dále využíváme kapacity ověřených a spolehlivých přepravců, kteří se podílí na distribuci námi dodávaných produktů. Dodávky materiálů realizujeme po střední a západní Evropě. Zajišťujeme přepravu asfaltů.

Dále zajišťujeme přepravu olejů a SBS polymerů, které se používají mimo jiné také pro výrobu hydroizolačních pásů.

​Díky velké flotile cisternových speciálů je dispečink schopný operativně zajišťovat dopravu i v případě urgentních a mimořádných požadavků ze strany našich zákazníků.

"Vozový park disponuje 53 soupravami na přepravu asfaltů,

olejů a emulzí"

SÍDLO SPOLEČNOSTI

 

Euro-bit Trade s.r.o.

Balbínova 16

120 00 Praha 2

VÝROBNÍ ZÁVOD

 

Euro-bit Trade s.r.o.

Pražská 870

29421 Bělá pod Bezdězem

CENTRÁLA

 

Euro-bit Trade s.r.o.

Drahotice 23

538 25 Nasavrky

 

KONTAKTY NA SPOLEČNOST

Dušan Trpkoš

jednatel, nákup, prodej, distribuce

+420 775 902 851

dusan.trpkos@eurobit.cz

Oksana Louvarova

fakturace

+420 734 253 851

oksana.louvarova@eurobit.cz

MAPA – VÝROBNÍ ZÁVOD

 

GPS 50°30'35.2"N 14°50'19.1"E

MAPA – CENTRÁLA

GPS 49°53'39.2"N 15°49'01.6"E

Chcete odběr novinek?

Služby

Ostaní

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle

Kontakt

EUROBIT - čerpací stanice s.r.o.
Teplého 1375
530 02 Pardubice

cs@eurobit.cz

Doména www.eurobit.cz je majetkem společnosti Eurobit - čerpací stanice s.r.o. Služby/subdomény patří jednotlivým provozovatlům.

Bez-názvu-2.png

© 2019 Eurobit - čerpací stanice s.r.o., webmaster Jakub Zámečník, layout DOČKAL DESIGN